Davidyants/Wibe/Login TRIO

24 jūlijs, 2021 | 19:00

Sestdiena

Lielā skatuve

Lielā skatuve

Davidyants/Wibe/Login TRIO photo
Mareks Logins,  

sitaminstrumenti

Anna Wibe,  

taustiņinstrumenti

Antons Davidjants,  

basģitāra

Grupas sastāvā piedalās trīs mūziķi Mareks Logins – sitaminstrumenti, Anna Wibe – taustiņinstrumenti un Antons Davidjants – basģitāra.  Visi trīs kaislīgi apgūst savu instrumentu un pieņem visdažādāko mūzikas stilu izaicinājumus. Piesātināti, ritmiski un harmoniski orģināl darbi izpildīti ar katra mūziķa bagātīgo individuālo pieredzi. Grupas skanējums/stils – piano trio, fusion, worldmusic.

 

Antons Davidjants ir viens no ievērojamākajiem basģitāristiem Krievijā, uzstājoties kopā ar izcilākajām džeza un fusion grupām valstī un ārpus tās. Viņa stils apvieno neticamu radošo spēku un tehnisko līmeni.

 

Antons ir sadarbojies ar tādiem māksliniekiem, kā – Ēriks Marientāls, Saskia Laroo, Gregorijs Porteris, Damjens Šmits, Virgils Donati, Alekss Hačings, Martins Millers un Nadišana.

 

Mareks Logins sitaminstrumentu spēli ir apguvis Briseles Karaliskājā konservatorija, kur studijas džeza nodāļā absolvēja ar izcilību. Mareks ir muzicējis neskaitāmos projektos gan Latvijā, gan ārpus tās, piemēram, ASV, Beļģija, Lielbritānija, Vācija, Izraēla, Šveice, Luksenburga.

 

Anna Wibe ir pašmāju pianiste un komponiste. Muzikālo izglītību guvusi Latvijā un Igaunijā, piedalījusies starptautiskajos projektos arī ārpus Baltijas valstīm, tostarp Bangladešā, Zviedrijā, Dānijā un Itālijā. 2020.gadā sadarbībā ar igauņu kolēģiem ir iznācis mūziķes debijas albums Anna Wibe – Vibes.

 

Vairāk koncertu šajā dienā