Markus Gottschlich Trio feat. Yogev Shetrit

23 jūlijs, 2021 | 19:00

Piektdiena

Lielā skatuve

Lielā skatuve

Markus Gottschlich portrait
Markus Gottschlich Trio featuring Yogev Shetrit
Portrait of drummer Yogev Shetrit
Photo of Markus Gottschlich and Yogev Shetrit performing together
Markus Gottschlich,  

klavieres/kompozīcija

Yogev Shetrit,  

bungas/kompozīcija

Menachem Welt,  

bass

Pianists, komponists un Steinway mākslinieks Markuss Gotčlihs (Markus Gottschlich) savā trešajā albumā kā līderis atgriežas pie tradicionālā trio formāta ar revolucionārām kompozīcijām.

… viņa kompozīcijas un žilbinošā virtuozitāte ļauj izpausties viņa
ekspresīvajam garam, kas dzirdams viņa jaunākajā albumā “Found Sounds”

Musically Speaking

Markuss dzimis un uzaudzis Vīnē, Austrijā, un uzaudzis mājā, kurā savulaik dzīvojis izcilais komponists Ludvigs van Bēthovens. Jau agrā bērnības apguvis klasisko klavierspēli, Markus sāka pētīt džeza mūziku un pārcēlās uz ASV, kur mācījās Admiral Farragut akadēmijā, Konkordijas koledžā Ņujorkā un absolvēkja Rietumu Konektikutas Valsts universitāti.

 

Pārceļoties uz Maiami, Markuss vairākus gadus intensīvi mācījās pie Dienvidfloridas pianista Maika Gerbera. Markus trīs gadus darbojies Maiami Beach Jazz festivālā kā mākslinieciskais direktors un ir Maiami džeza akadēmijas (JAM) dibinātājs. Pēc pārcēlšanās uz Ņūmeksiku, viņš uzsāka darboties New Mexico Jazz Workshop kā organizācijas izpilddirektors un 2019. gada nogalē tika iecelts par mūzikas un izglītības nodaļas vadītāju Jazz House Kids un Montklēras džeza festivāla. Šobrīd Markuss ir pasniedzējs VMI Konservatorijā Vīnē, Austrijā. Par viņu ir publicēti vairāki raksti žurnālā DownBeat Magazine un Markus ir pieprasīts žūrijas loceklis mūzikas konkursos un festivālos, piemēram, JazzAhead Vācijā.

 

Īpašais viesis – Yogev Shetrit Bio:

Yogev Shetrit ir profesionāls bundzinieks un komponists no Izraēlas.

Viņš ieguvis bakalaura grādu mūzikā Ebreju Universitātē Jeruzalemē (2000-2004) un mācījās Drummer's Collective Ņujorkā (2005), kā arī saņēma stipendiju pilnā apmērā studijām Rimon džeza un laikmetīgās mūzikas skolā (2006.-2017.). Pēdējos 20 gadus Šetrts ir mūzikas un bungu spēles pasniedzējs.

 

2016. gada februārī mūziķis ierakstījis savu pirmo studijas albumu ar nosaukumu “New Path”, kam seko dzīvā albuma "AS IS!" ieraksts, kas ierakstīts Jazz Globus Fest festivālā Jeruzalemē 2019. gada martā. Viņa jaunākais studijas albums “Serenity” iznāca 2019. gada decembrī.

 

Albumos iekļauti Šetrita komponēti, aranžēti un producēti instrumentāli skaņdarbi. Viņš eleganti apvieno tradicionālo Ziemeļāfrikas un Andalūzijas mūziku, kā arī mūsdienu džeza, ebreju un Vidusjūras reģiona mūziku, neaizmirstot arī par funk un drum & bass!

Vairāk koncertu šajā dienā