Adam Wendt Acoustic Set & Laura Cubi / Polija, Spānija – Saulkrasti Jazz Festival

Adam Wendt Acoustic Set & Laura Cubi

Laura Cubí ir klasiskās mūzikas klavieru pasniedzēja, kā arī ansambļa jutekliskā balss. Viņa ir profesionāla mūziķe, kas veiksmīgi apvieno savu muzikālo karjeru ar direktores amatu, mūzikas teorijas skolotājas un džeza ansambļa diriģentes pienākumiem La Lira mūzikas skolā Valensijā.

 

Šīs unikālās grupas līdera Adam Wendt vēsture ir piepildīta ar koncertiem, sasniegumiem un apbalvojumiem. Viņš ir ierakstījis vairāk nekā 70 albumus un muzicējis uz vienas skatuves ar daudziem prominentiem mūziķiem kā Randy Brecker, Richard Bona un Miles Davies.

 

Pawel Zaganczyk ir nopelnījis Goda vietu Gdaņskas Konservatorijā Polijā. Viņš ir bijis laureāts vairāk nekā 20 akordeonu festivālos un ir uzstājies kā solists Lietuvā, Lielbritānijā, Igaunijā, Somijā, Slovākijā, Zviedrijā un Šveicē.

 

Jaroslaw Stokowski ir profesionāls mūziķis un meistarklašu pasniedzējs, viņš sadarbojas ar Ploka Simfonisko orķestri, Elblaska kamerorķestri, Sopot kamerorķestri, Baltijas Filharmoniju un Gdaņskas Simfonisko orķestri. Stokowski ir daļa no daudzām klasiskās, populārās un džeza mūzikas vienībām.

Laura Cubi & Adam Wendt Acoustic Set izceļas ar īpašu tango mūzikas žanra, bossa un dienvidu skaņu sajaukumu, kam piemīt krāsas no slāvu romanticisma. Rezultāts ir apburošs muzikāls sajaukums no “spāņu dvēseles un poļu sirds”.

 

Absolūti hipnotizējoša mūzika