NEW MEXICO WORKSHOP QUARTET – Saulkrasti Jazz Festival

NEW MEXICO WORKSHOP QUARTET

NEW MEXICO WORKSHOP QUARTET

Jaunās un daudzsološās muzikālās apvienības pamatsastāvā esošie mākslinieki – pianists Evans Forts, bundzinieks Jonas Minkus un basists Mateo Rembe, kopā muzicē jau vairāk kā 6 gadus un Ņūmeksikas štatā, savā vecuma grupā (vidusskola/augstskola), ir atzīti par izcilākajiem improvizatoriem un mūziķiem. Pagājušajā gadā, pievienojoties saksofonistam Paulam Lavato, tika nodibināts kvartets, kurš jau šogad debitēja New Mexico Jazz rīkotajā jauno talantu konkursā.

 

Pauls Lavato, aklais saksofona virtuozs, ir ieguvis ASV Jūras kājnieku korpusa apbalvojumu “Musical Exellence” (“Muzikālā Izcilība”), kā arī ieguvis Rietumu ASV Bagpipe Band asociācijas (https://wuspba.org/)Zelta un Sudraba medaļas.

 

Pianists Evans Forts bija viens no 40 starptautiski izvēlētiem studentiem, kurš ieguva iespēju piedalīties Berklija Global Jazz Institūta rīkotajās vasaras meistarklasēs, papildinot savas prasmes pie tādiem pasniedzējiem kā pianista Danilo Peress un saksofonistes Tia Fuller. Evans uzstājies arī uz galvenās skatuves Newport Jazz festivālā.