SHALOSH – Saulkrasti Jazz Festival

SHALOSH

SHALOSH
Gadi Stern,  

Piano

Daniel Benhorin,  

Kontrabass

Matan Assayag,  

Bungas

Kas apvieno ASV un Izraēlu? Akustiska, spēcīga, dažādu žanru džeza mūzika Shalosh izpildījumā, kas radījusi starptautisku auditorijas interesi, kopš nācis klajā viņu debijas albums «Bell Garden». Neraugoties uz klasisko džeza trio sastāvu, kurā ietilpst taustiņinstrumenti, bass un bungas, kā arī grupas dalībnieku mīlestību pret klasisko džezu un improvizāciju, Shalosh mūzika tomēr rod savu ceļu, kas apvieno roku, klasisko džezu, elektronisko, Āfrikas un Tuvo Austrumu mūziku.

 

Ne tikai mūzika jau no jaunības gadiem vieno Shalosh. Tā viennozīmīgi ir arī draudzība. Pat pēc vairākiem gadiem, ko katrs mākslinieks ir pavadījis muzicējot un uzstājoteis atsevišķi, grupa ir apvienojusies un radījusi pati savi, unikālo skanējumu.

 

Pēc debijas albuma nākšanas klajā jau ļoti īsā laikā Shalosh radīja plašu rezonansi visā pasaulē. Viņu mūzika tika atzīta par vienu no spilgtākajām un daudzološākajām Eiropā, Japānā, ASV un Dienvidamerikā.

 

Shalosh mērķis ir radīt mūziku, kas aizkustinātu klausītāju iespējami vislieliskākajā veidā, pārvarot barjeru starp mākslinieku un auditoriju, mūziku un klausītāju, kas bieži ir sastopama dažādos mūzikas žanros.

 

Liela vērība izpildījumā tiek pievērsta gan kolektīvajai gan individuālajai virtuozitātei. Shalosh izpildījums atšķiras no mūsdienu džeza skatuves mūzikas galvenokārt tādēļ, ka to nevada viens mākslinieks, bet gan visi trīs grupas dalībnieki, kuri gadu gaidā gūst baudījumu no mūzikas attīstības, sadarbības un draudzības.

 

https://soundcloud.com/shalosh-1/sets/the-bell-garden