SHOB – Saulkrasti Jazz Festival

SHOB

SHOB
SHOB
SHOB

Talantīgais franču basģitārists Shob, kurš ir sadarbojies ar daudziem pasaules slaveniem māksliniekiem (Rodžeru Biwandu (Zawinul Syndicate), Patriku Rondatu (G3), PapaGuyo (Sly & Family Stone), Patriku Bebey, Čārlzu X, Eths u.c.), 2018. gada pavasarī laida klajā savu otro albumu “Karma Obscur”! Viņa debijas albums “Pragmatism” (2015) guva plašu atzinību, saņēma vairāk kā pusmiljons “laikus” youtube kanālā, tika pārdotas vairāk kā 600 albuma kopijas un 10 000 online maksas lejupielādes!

Shob albums “Karma Obscur” ir progresīvs funk/rock albums, kura producēšanai pievērsta īpaši augsta, pat pedantiska, vērība. Ierakstā piedalījušies sešpadsmit viesi, visi no tiem – lieliski mūziķi. Albums tiek raksturots kā “Dark Funk”, kas tiešām bijis Shob emocionālais stāvoklis laikā, kad tapis šis albums. Klausoties ierakstu, jūs dzirdēsiet trakus beatbox solo (Beasty izpildījumā), apbrīnojamu soul dziedājumu (Laurène P Magnani vokāls), neprātīgus ģitāras solo, ko izpilda Pierre Danel Kadinja, spēcīgi veidotus bungu solo (Morgan Berthet izpildījumā), kā arī afrikāņu perkusijas groove ritmos (Ludo Lesage izpildījumā) …. Tas viss tik neiedomājami veiksmīgi un prasmīgi tiek samiksēts kopā.

Shob mūzika tiek raksturota kā spēcīgi progresīvs funk/rock izcilu mūziķu izpildījumā. Tā tiek salīdzināta ar Snarky Puppy, Markusu Milleru, Herbiju Hankoku, Ozu Noju un Leriju Greiemu. Pēdējo 6 gadu laikā viņš ir uzstājies vairāk nekā 1000 koncertos, un viņa veiksmīgā solokarjera pavērusi durvis sadarbībai ar tādiem lieliskiem džeza mūzikas māksliniekiem kā Skotau Hendersonu, Džefu Berlin un Geriju Novaku. Shob uzstājies Hell Fest (Francijā), Graspop (“metāla” mūzikas festivālā Beļģijā), Wacken Fest (Vācijā), Ziget Fest (Ungārijā), Madrid electric Fest, Elysée Montmartre (Parīzē), ST Emilion Jazz Festival un viesojies Maskavā, Riodežaneiro, Sanpaulu, Santjago (Čīlē), Barselonā un Eiropā.

Groovs – tā vienā vārdā var raksturos Shob mūziku. Klausītājam jābūt gatavam šajā neprātīgajā fusion/funky mūzikas pavadījumā ļauties deju ritmiem. Arī tie, kas ir augsta tehniskā izpildījuma un virtuozitātes cienītāji, nebūs vīlušies. Shob kvartetā spēlē vieni no izcilākajiem mūziķiem un improvizatoriem. Bez improvizācijas netiek iztikts nevienā koncertā, tādēļ droši var teikt, ka katrs no priekšnesumiem ir unikāls.

Kopš 2010.gada Shob, kopā ar savu draugu un lielisko mūziķi  Morganu Bertetu, pasniedz arī meistarklases.

“Labākais gada fusion mūzikas labums”

– Planet Waves / 2014

“Iepriecinās ne tikai basistus, bet arī tos, kam patīk groovs dažādās tā muzikālajās nokrāsās”

– Pavillon 666

“Šāda veida albums ir mūžīgs un arī pēc 50 gadiem to droši varēs atskaņot un tas nebūs novecojis.”

– Metal is the Law / Webzine