SINKOPE – Saulkrasti Jazz Festival

SINKOPE

SINKOPE
SINKOPE

Saulkrasti Jazz Festival 2015 organizētajā Baltijas bundzinieku konkursā Baltic Drummers League galveno balvu – dalību meistarklasēs un uzstāšanos Miami Beach Jazz Festival noslēguma koncertā – izcīnīja bundzinieks no Latvijas Mareks Logins. Uz Floridu viņš devās kopā ar grupu “Sinkope”. Saulkrasti Jazz Festival 2016 skanēs tā pati programma, ko grupa izpildīja Miami Beach Jazz Festival un guva plašu auditorijas atzinību.

Mareks Logins (bungas) – beidzis Jāzepe Mediņa Rīgas Mūzikas vidduskolu un šobrīd veiksmīgi studē Briseles Karaliskajā konservatorijā (Beļģijā). Piedalījies neskaitāmos džeza un pop mūzikas projektos Latvijā un ārpus tās, taču vislielāko gandarījumu gūst no muzicēšanas grupas “Sinkope” sastāvā. Mareks ir vairāku bundzinieku konkursu laureāts – Yamaha Drum Day 2009 (Bulgārija/Sofia), Yamaha Drum Day 2013 (Latvija/ Riga), IV Baltic Drummer’s League 2015 (Latvija/ Saulkrasti) un Yamaha Drum Day 2016 (Lietuva, Viļņa).

Āris Ozols (ģitāra) – atraktīvs un radošs ģitārists un komponists, absolvējis Latvijas Mūzikas akadēmiju. Šobrīd muzicē Latvijas Radio bigbenda sastāvā. Āris veiksmīgi piedalījies vairākos konkursos Latvijā, Lietuvā un Vācijā. 2013. gadā Erasmus studentu apmaiņas programmas ietvaros Ārim bija iepsēja zināšanas pilnveidot Romā. Studējot džeza mūziku jau vairāk kā 9 gadus, tuvāki Ārim tomēr ir un paliek klasiskie džeza mūzikas standarti un fusion.

Pēteris Liepiņš (bass) – ir trio sāstāvā vecākais un līdz ar to arī pieredzējušākais dalībnieks. Pēteris ir viens no pieprasītākajiem basa spēles virtuoziem Latvijā. Piedalījies vairākos TV šovos un mūzikas projektos. Uzstājies Somijā, Šveicē, Vācijā, Anglijā, Lietuvā, Igaunijā, ASV. Paralēli muzicēšanai Pēteris pasniedz basa spēli Rīgas 45. vidusskolā un Jāzepa Mediņa Mūzikas skolā.