UNO JAZZ COMBO – Saulkrasti Jazz Festival

UNO JAZZ COMBO

UNO JAZZ COMBO
UNO JAZZ COMBO
UNO JAZZ COMBO
Dr. Darren Pettit,  

saksofons (UNO Jazz Combo muzikālais vadītājs)

Dr. Pete Madsen,  

trombons (UNO džeza nodaļas vadītājs)

Luke Annis,  

trombons

Skye Junginger,  

saksofons

Chris Brady,  

vibrofons

Jacob Phillips,  

ģitāra

Gabe Windham,  

bass

Fay Porter,  

bungas

Mūzika Nebraskas Universitātē Omahā (UNO)

UNO Mūzikas skola ir viena no trim akadēmiskajām vienībām Komunikācijas, Tēlotājmākslas un Mēdiju studiju koledžā, kur mūzikas nodaļas studenti tiek regulēri iesaistīti sabiedriskajās aktivitātēs, sniedzot viņiem iespējas koncertēt un piedalīties meistarklasēs.

 

Studenti no UNO ir sadarbojušies ar Omaha Symphony, Opera Omaha, Omaha Performing Arts, Omaha Community Playhouse un vēl daudziem mūzikas un mākslas projektiem. Mūziķi devušies vairākās starptautiskās tūrēs, kuru ietvaros viesojušies Latvijā, Austrijā, Čehijā, Francijā, Vācijā, Īrijā, Japānā, Ķīnā, Lietuvā, Meksikā un vēl, un vēl… Balstoties uz studentiem centrētu mācību programmu, universitāte piedāvā visaptverošu augstākā līmeņa izglītību mūzikā, mūzikas tehnoloģijās un mūzikas uzņēmējdarbībā.
Fakultāšu vadītāji izveido studentiem stabilas pamatzināšanās mūzikā. Nelielais studentu skaits klasēs un grupu nodarbības nodrošina katram individuālu pieeju, kas ir daļa no UNO studentu akadēmiskajiem sasniegumiem.

 

Papildus universitātes piedāvātajiem mūzikas kursiem, arī džeza studijas, pasaules mūzikas apguve, rokmūzikas vēsture un opermūzika ir pieejams studijām. Ja jūs vēlaties iegūt profesionālu grādu mūzikā, vai esat ieinteresēts vienkārši ņemt dalību kādā mūzikas kursā vai ansamblī, UNO mūzikas skola ir aizraujoša vieta ar daudzām brīnišķīgām iespējām.

 

Džezs Nebraskas Universitātē Omahā (UNO)

UNO Jazz Ensemble ne tikai organizē un vada ikgadējo UNO Great Plains džeza festivālu, bet ir arī regulāri viesi uz labi atpazīstamām nacionālām džeza mūzikas konferenču un festivālu skatuvēm. Viesojušies Ziemeļu Teksasas universitātes džeza festivālā, Notre Dame džeza festivālā, Centrālamerikas starptautiskajā džeza mūzikas apvienības konferencē un Ziemeļu centrālās nacionālās apvienības mūzikas izglītības konferencē. UNO Jazz Ensemble tūrēs uz Eiropu ir devušies piecas reizes (2003., 2008., 2013., 2016. un šogad – 2019.gadā),  uzstājušies Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Somijā. Arī piecas reizes ir pabūts Āzijā (2010., 2012., 2015., 2017. un 2018.gadā) ar koncertiem Ķīnā, Japānā un Dienvidkorejā. Savas pastāvēšanas laikā muzicēts kopā ar starptautiski atpazīstamiem māksliniekiem, tādiem kā amerikāņu bundzinieku Peter Erskine, trombonistu Slide Hampton, saksofonistu Eric Marienthal, trompetistiem Jon Faddis un Randy Brecker, džeza pianisti Diane Schuue un daudziem citiem.

 

Nebraskas Universitātes Omahā (UNO) Jazz Combo I

UNO Jazz Combo I, ar vadītāju Darren Pettit priekšgalā, ir uzskatāms par talantīgākie studentu sastāvu Nebraskas Universitātē, Omahā. Tā izpildījumā dzirdama tikai pašu dalībnieku radīta un aranžēta mūzika. Jazz Combo I ir uzstājies Lietuvā, Latvijā, Ķīnā, Dienvidkorejā un Japānā, kā arī ar augstām godalgām sastāvs startējis vairākos kompozīcijas un improvizācijas konkursos, piemēram, Ziemeļu Teksasas štata džeza festivālā, Ziemeļu Kolorādo universitātes džeza festivālā, Kanzasas universitātes džeza festivālā, Starptautiskajā džeza mūzikas pedagogu reģionālajā konferencē Čikāgā, kā arī Great Plains džeza festivālā. Jau ceturto gadu pēc kārtās Omaha Performing Arts Combo konkursā Jazz Combo I ir guvis nedalītu atzinību un saņēmis apbalvojumu kā labākai sastāvs, balvā iegūstot iespēju apmeklēt privātās meistarklases un uzstāties kā iesildītāj grupai slavenā amerikāņu trompetista Terence Blanchard, dziedātājas Dee Dee Bridgewater un Ņūorleānas džeza orķestra  koncertiem. Jazz Combo I ir piedalījies meistarklasēs un/vai muzicējis kopā ar amerikāņu trombonistu Delfeayo Marsalis, saksofonistiem Chip McNeill, Dave Pietro,  Chris Potter, James Carter,  Eric Marienthal un Donny McCaslin, džeza pianistu David Benoit, amerikāņu džeza, R&B un rokmūzikas  basa spēles meistaru Nathan East, trompetistiem Jon Faddis un Randy Brecker, bundzinieku Peter Erskine, SFJazz Collective (Sanfrancisko džeza ansambli) un Voodoo Daddy Big Band. Šobrīd Jazz Combo I sniedz koncertus Omahas apgabalā vairākas reizes pusgadā.